درباره ما

درباره ما

ارزشهای ماندگار با موسسه حقوقی و داوری ماندگاران عدالت

دکتر امید مقدسی‌فر، فارغ‌التحصیل رشته حقوق قضایی،کارشناسی ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی، دکترای حقوق بین‌الملل در دانشگاه تهران است.
صاحب 20 سال سابقه درخشان در امر وکالت و حضور در جایگاه وکیل و مدافع حقوق بسیاری از شرکتها، تجار و فعالان عرصه اقتصادی کشور را دارد.
وکالت بسیاری از انجمن های تخصصی همانند انجمن تولیدکنندگان فولاد  کشور، انجمن تولیدکنندگان روغن نباتی و صنایع غذائی کشور، خانه صنعت و معدن، انجمن حفاران غیرنفتی کشور و بسیاری از شرکت های کشتیرانی و حمل و نقل دریائی را در رزومه خود دارد.

مدافع حقوق شما

رسیدگی به موقع

سابقه و تجربه

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت

ما به تمام نگرانی‌های شما اهمیت می‌دهیم.

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت از سال ۱۳۸۷ با هدف قبول وکالت و اعطای مشاوره حقوقی  به هموطنان ایرانی سراسر دنیا و خارجیان مقیم ایران، آغاز به کار کرده است.
وکلای متخصص ماندگاران عدالت با سرلوحه قراردادن حق و عدالت و حرکت در چهارچوب قوانین و دوری از پرونده های موهوم و بی نتیجه، توانسته اند اعتماد مراجعین و موکلین را کسب نموده و از اعتبار بالایی برخوردار شوند.

ویژگی‌های یک وکیل دادگستری قوی

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت برای یک وکیل قوی اولین ویژگی که در نظر دارد تعریف و در نظر گرفتن دستمزد منصفانه و پیگیری مسئولانه و مستمر پرونده های محوله را رسالت و وظیفه خود می دانیم و شاید همین مورد تفاوتی میان ما و دیگر وکلا را ایجاد کند.

اطلاع رسانی و وجدان کاری

از خصوصیات ماندگاران عدالت است و همیشه گفته ایم بزرگترین رسالت وکیل قوی و متخصص آگاه کردن موکل از حقوق خود و ذهنیت دادن به وی راجع به عواقب اقدامات او ونیز نمایاندن راه درست و صحیح بوده. ما راهی برای رسیدن به حق شما خواهیم ساخت.

چشم انداز ما

قانون برای شما کار خواهد کرد

مهم‌ترین رسالت وکلای موسسه حقوقی و داوری ماندگاران عدالت آگاه کردن موکل از حقوق خود و ذهنیت دادن به وی راجع به عواقب اقدامات او و نیز نمایاندن راه درست می‎‌باشد.
نگاه مادی به مراجعه کنندگان و قرار دادن موکل در راه های پر هزینه و بی نتیجه را فقط به هدف کسب و منفعت بسیار مذموم می‌دانیم.
داشتن تجربه از سوی یک متخصص لازم است چرا که متخصصان به واسطه‌ی تجربیات خود به راه و چاه حوزه تخصص خود اشراف کامل دارند در نتیجه استفاده از یک وکیل پایه یک دادگستری در اوامر حقوقی، درصد موفقیت در پرونده‌های شما را تا ۱۰۰ درصد افزایش می‌دهد. شرط عقل بهره بردن از تجربیات متخصص در حوزه حقوقی خواهد بود.
موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت در پرونده های حقوقی در کنارتان خواهد بود.