مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی

در هر کشور یا شهری که هستید می توانید وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید و از طریق تلفن به وکیل مورد نظر متصل شوید.شما میتوانید پس از پرداخت هزینه مشاوره، فیش واریزی را به شماره واتساپ دفتر ارسال نمایید.

مشاوره حضوری با وکیل

لطفا جهت رزرو مشاوره حضوری با وکلای موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 با شماره تماس 22362628 – 021 تماس حاصل نمایید. یا از طریق فرم، قرار مشاوره خود را ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاوره حقوقی آنلاین

فضای‌مجازی و شبکه‌های‌اجتماعی در قرن 21، به امکانی اجتناب ناپذیر و بسیار مهم مبدل و در این میان بالا رفتن سطح خدمات قضایی به صورت کاملا الکترونیکی در کشور ما و آسان نمودن فرآیند طرح و پیگیری دعاوی اعم از کیفری و حقوقی. بسیار تاثیر گذار است.

مشاوره حقوقی

همراه شما در مراحل قانونی

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت با سابقه درخشان در موفقیت های چشمگیر در پرونده های حقوقی توانسته است تجربه ای ارزنده را کسب نماید و با ارائه مشاوره حقوقی به متقاضیان ، در موارد بسیاری افراد را از مظان اتهام خارج و یا احقاق حقوق افراد را تضمین کند.
در نظر داشته باشید پرونده‌های حقوقی نکات بسیار کلیدی ممکن است سرنوشت پرونده را تغییر دهد فلذا دریافت مشاوره و در صورت امکان اعطای وکالت به وکلای متخصص حقوقی ضروری بوده پس بهتر است قبل از ورود به دادسرا و یا دادگاه نسبت به دریافت مشاوره اقدام کنید.
در مشاوره حقوقی کیفری تاکید برآن است قبل از حضور در دادسرا و یا دادگاه به عنوان متهم حتماً موضوع را با وکیل متخصص مطرح نمایید ممکن با توضیحی ساده تمام اتهامات مرتفع شود و بلعکس با عنوان موضوعی بی ربط حل مسئله بسیار دشوار گردد به ترتیبی که شاید سالها شما را درگیر خود کند.

مشاوره حقوقی تلفنی

وکلای حرفه ای منتظر شما هستند.

موسسه حقوقی ماندگاران عدالت مشاوره حقوقی تلفنی را راهی بسیار مهم در رابطه با حل مسائل و امور مراجعین به مسیر صحیح حقوقی و قانونی می‌داند. که در صورت نهادینه شدن در کشور ما نیز می تواند ثمرات و پیامدهای مثبت فراوان اجتماعی و اقتصادی را به ارمغان آورد.
باید بدانبم مشاوره حقوقی تلفنی برای بسیاری از افراد جامعه شناخته شده نبوده. و در رابطه با آن سوالات بسیاری مطرح است که می تواند احتمالاً سوال پیش آمده برای شما نیز باشد.

مشاوره حضوری با وکیل

پاسخ سوالات شما پیش ماست.

موسسه حقوقی و داوری ماندگاران عدالت با هدف ارائه خدمات و مشاوره حقوقی حضوری به شما عزیزان آماده است. ما قصد داریم با روش های بسیار آسان و با صرفه جویی در زمان و هزینه به شما خدمات مشاوره حقوقی با وکلای خبره ارائه دهیم.
روش مشاوره حقوقی حضوری یک راه حل بسیار کاربردی برای شما عزیزان است.
همچنین موسسه حقوقی و داوری ماندگاران عدالت برای شما عزیزانی که مایل به مشاوره حضوری می باشید، وقت ملاقات با مشاورین یا وکلا تعیین می کند.
مزیت مشاوره به صورت حضوری در این است که شما با وکیل یا مشاور به صورت رو در رو صحبت می کنید، ولی متحمل هزینه ی بیشتر و صرف زمان می باشد.